Dzień Otwarty

PRZEZ W Bez kategorii Możliwość komentowania Dzień Otwarty została wyłączona

Dzień 14 września był Dniem Otwartym MĄDRALI. W zajęciach rozwijających procesy uwagi, kreatywne i twórcze myślenie oraz w zajęciach plastycznych brały udział zarówno dzieci jak i ich rodzice. Miło nam było WAS gościć!  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w GALERII.

Test 6-klasistów

PRZEZ W Bez kategorii Możliwość komentowania Test 6-klasistów została wyłączona

W listopadzie planujemy rozpocząć zajęcia przygotowujące uczniów klas VI do Sprawdzianu umiejętności. Zajęcia będą prowadzone w małych grupach przez nauczycieli przedmiotów humanistycznych i ścisłych. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie.

Dzień Otwarty

PRZEZ W Bez kategorii Możliwość komentowania Dzień Otwarty została wyłączona

Uprzejmie informujemy, że dzień 14 września 2013 będzie Dniem Otwartym MĄDRALI. Program dnia: 10.00-11.00  Odpowiadamy na Państwa pytania. Zajęcia na które zapraszamy dzieci: 11.00-11.45  Zajęcia wspomagające procesy uwagi (prowadząca Renata Wolińska) 12.00-12.45  Zajęcia plastyczne (prowadząca Ewa Wolińska) 13.00-13.45  Zajęcia kreatywnego i twórczego myślenia (prowadząca Renata Wolińska) W dniu otwartym zaprezentujemy przykładowe zajęcia, które będą realizowane w naszej świetlicy po odrobieniu z dziećmi zadań

Czytaj dalej …